Menu

PROJECT R3x PROGRAMI

- Ethical Hacking

PROJECT R3x PROGRAMI

Angry ip.scanner Essantial Net Tools Programları Kullanıma Açık Share Bilgisayarlara girmek için kullanılan programlar olup kullanımları HACK  bölümümüzde anlatılmıştı.  Project R3x Programıda Kullanıma açık share bilgisayarlara giriş için  kullanılan bir program olup, kullanım şekli aşağıda anlatılmıştır.

 

Bilgisayarlara girebilmemiz için Öncelikle ağ ayarlarımızın tam olması gerekiyor. Hack Bölümü Angr İp Scannerin anlatımındaki ağ ayarlarının aynısı burada da geçerlidir. Angr ağ ayarları Resimli bölümdeki ağ ayarlarınızı aynen yapınız. Ağ ayarlarınız zaten mevcutsa ağ ayarlarınızla oynamayanız.

 

Resimde görüleceği üzere Scan Wrom: GDADRZFSQHYUCDDJBLVLMHAALPTCXLYRWTQTIPWIGYOKSTTZRCLBDXRQBGJSNBOHMKH basıyoruz. İp aralığındaki bilgisayarlar listeleniyor.

PROJECT R3x PROGRAMI

 

<!–[if !vml]–>
<!–[endif]–>

 

Şimdi teker teker denemeye basşlıyoruz en baştan sağ tuşa basıp.

PROJECT R3x PROGRAMI1

<!–[if !vml]–>
<!–[endif]–>

 

5sn bekledikten sonra adamın bilgileri önümüze çıkıyor(Username,Paylaşımları,MAC adresi falan filan.)

PROJECT R3x PROGRAMI2

<!–[if !vml]–>
<!–[endif]–>

 

görüldüğü üzere bilgisayarına girilebilecek olanlar resimde görüleceği üzere shares bölümünde c d gibi dizinleri görünenler. c nin üzerine iki kez tıklıyoruz biraz bekledikten sonra diğer bilgisayara hemen bağlanıyoruz. Burada verilen bilgiler eğitim amaçlıdır. Bir başkasının bilgisayarına girip de zarar vermek size hiç bir şey kazandırmaz. Uyarmak ise çok şey kazandırır. Kullanım için ne verilmişse sadece onunla yetininiz. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *